Przedszkole TYGRYSKI

Nauka i zabawa na śniego dla dzieci

Szczegóły oferty

TygrySKI to przedszkole i szkółka narciarska dla dzieci prowadzone w Wiśle Malince w obrębie stacji narciarskiej Cieńków przez szkołę narciarską CIENKOWSKI. Rozbudowana infrastruktura ośrodka pozwala na prowadzenie zajęć na stokach o różnym poziomie trudności. Stok łagodny idealnie nadaje się dla małych dzieci oraz osób stawiających pierwsze kroki na nartach. Inne - nieco trudniejsze trasy- pomagają rozwijać nabyte już umiejętności, zaś trasy wymagające dają możliwość szlifowania techniki jazdy.

Naszą maskotką jest sympatyczny i ruchliwy Tygrysek, który organizuje zajęcia na nartach dla dzieci podczas ferii zimowych. Kursy prowadzone są w grupach o różnym poziomie zaawansowania, w cyklach pięciodniowych (od poniedziałku do piątku).

Do udziału w zajęciach przedszkola narciarskiego zapraszamy dzieci od 5 roku życia. Młodszym dzieciom polecamy na początek zajęcia indywidualne.

Codziennie zajęcia zaczynamy od wspólnej rozgrzewki w formie zabawy. Bogaty zestaw ćwiczeń sprawia, że dzieci chętnie i bezstresowo podchodzą do narciarstwa.

Dla kogo: dla dzieci w wieku 5-12 lat, które już poruszają się na nartach lub odebrały co najmniej 2-3 lekcje indywidualne z instruktorem.
Kiedy: w okresie ferii zimowych
Jak długo: od poniedziałku do piątku od 10 do 13
Jak: szkolenia w grupach (4-8 os.) o różnym poziomie zaawansowania w przyjemnej formie dostosowanej do wieku i umiejętności uczestników
Gdzie: stacja narciarska Cieńków, Wisła ul. Malinka 8
Po co: żeby dobrze się bawić i nauczyć bezpiecznej jazdy na nartach a rodzicom dać nieco wytchnienia 😉
Za ile: 750 zł + koszt karnetów
Organizator: szkoła narciarska CIENKOWSKI, Wisła ul. Malinka 12a

Ramowy program zajęć:
9:45 zbiórka i rozgrzewka z maskotką Tygryskiem
10:00 rozpoczęcie szkolenia w grupach
11:15 przerwa na przekąskę
12:45 zakończenie szkolenia

Koszt kursu 5-dniowego: 750 zł + dodatkowo koszt karnetu narciarskiego
Rodzicom zapisującym 2 dzieci oferujemy 5% rabat, przy zapisie 3 dzieci – 10%.

Terminy kursów:
15.01.2024 – 19.01.2024*
22.01.2024 – 26.01.2024*
29.01.2024 – 02.02.2024*
05.02.2024 – 09.02.2024*
12.02.2024 – 16.02.2024*
19.02.2024 – 23.02.2024*

* Kurs odbędzie się, jeśli uzbiera się minimalna ilość uczestników
• Każde dziecko na zajęciach musi posiadać kompletny i dopasowany sprzęt narciarski oraz kask,
• Rodzic/opiekun zobowiązany jest do pozostawienia kontaktu telefonicznego do siebie, który będzie dostępny podczas zajęć dziecka w szkole narciarskiej.
• Najmłodsze dzieci w przypadku nie możliwości współpracy w grupie mogą zostać przekierowane pod indywidualną opiekę instruktorską = lekcja indywidualna.


Realizacja zajęć:
Programy nauki jazdy na nartach dla dzieci opierają się na wskazówkach Polskiego Związku Narciarskiego i Programu Nauczania Narciarstwa Dzieci SITN. Stanowią połączenie zabaw ruchowych, ćwiczeń narciarskich i aktywnej zabawy na świeżym powietrzu.
Dzieci dobierane są w grupy wg wieku oraz umiejętności, tak aby dobrze czuły się w swoim towarzystwie i wzajemnie motywowały do nabywania i rozwoju umiejętności narciarskich.

Zajęcia obejmują:
1. Rozgrzewkę na śniegu z maskotką Tygryskiem
2. Szkolenie narciarskie dostosowane do wieku i poziomu grupy.
3. Gry i zabawy na śniegu
4. Codzienną przerwę na napój i przekąskę
5. Podsumowanie z medalami i dyplomami
W trakcie zajęć każde dziecko otrzymuje napój i przekąskę, a na zakończenie każdego cyklu - dyplom ukończenia kursu i medal.


Boisz się o bezpieczeństwo swojej pociechy?
Grupy odbywają zajęcia pod opieką instruktorów, którym asystują pomocnicy. Na każde 3-4 dzieci w grupie przypada jeden opiekun.
Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy, którzy uzależniają wybór stoku od umiejętności grupy oraz panujących warunków.
Dzieci podczas zajęć zaopatrzone są w odblaskowe kamizelki bezpieczeństwa.
Przed wjazdem wyciągiem i zjazdem dzieci otrzymają jasne wskazówki odnośnie bezpiecznego zachowania podczas jazdy i potrzebnych umiejętności.

Nie masz nart dla dziecka? Nie przejmuj się!

Oferujemy wypożyczenie sprzętu narciarskiego dla dziecka w preferencyjnej cenie 150 zł na 5 dni lub 40 zł na dzień

Nie wiesz jaki karnet lub skipass kupić? To dobrze! Nie kupuj żadnego!

Wybór wyciągu narciarskiego uzależniony jest od warunków panujących na trasach. Codziennie wybieramy stok, który na daną chwilę jest najlepiej przygotowany i odpowiada umiejętnościom uczestników.

Jeśli nie masz wykupionego skipassu koszt karnetów na wyciągi rozliczany jest po zakończeniu szkolenia według ilości wyjazdów lub czasu spędzonego na wyciągach, tak byś nie płacił niepotrzebnie za przejazdy których Twoja pociecha nie wykorzysta.

Nie wiesz jak spędzić wolny czas kiedy dziecko będzie na zajęciach? ;)

Proponujemy skorzystać z czasu wolnego i … poszaleć samemu na nartach :) A jeśli nie są Państwo narciarzami to można zażyć czegoś dla ciała…Na miejscu mieści się kawiarnia i grill bar, gdzie rodzice mogą zjeść i wypić coś dobrego a przy tym oglądać postępy swoich pociech.Formularz zgłoszeniowy

Przedszkola narciarskiego „TygrySKI”